Agentii in Romania

Perfect Tour Brasov

Piata Sfatului St no 12 - 14, Brasov, Romania
Brasov, Romania
Code: 500031

https://www.perfect-tour.ro
brasov@perfectjourney.ro
Phone: 021 569 89 31
Fax: 021 569 89 31

Open Monday to Friday 09:00 – 19:00 and Saturday 10:00 – 14:00

Perfect Tour Buzau

Nicolae Balcescu Bvd, bloc 7, parter, ap.4, Buzau, Romania
Buzau, Romania
Code: 120251

https://www.perfect-tour.ro
buzau@perfectjourney.ro
Phone: 021 569 89 33
Fax: 021 569 89 33

Open Monday to Friday 09:00 – 19:00 and Saturday 10:00 – 14:00

Perfect Tour Cluj Napoca

Eroilor St no 14, Cluj-Napoca, Romania
Cluj Napoca, Romania
Code: 400129

https://www.perfect-tour.ro
cluj@perfectjourney.ro
Phone: 021 569 89 38
Fax: 021 569 89 38

Open Monday to Friday 09:00 – 18:00 and Saturday 10:00 – 14:00

Perfect Tour Constanta

Tomis Bvd no 99, Constanta, Romania
Constanta, Romania
Code: 900669

https://www.perfect-tour.ro
constanta@perfectjourney.ro
Phone: 021 569 89 37
Fax: 021 569 89 37

Open Monday to Friday 09:00 – 19:00 and Saturday 10:00 – 14:00

Perfect Tour Craiova

Eugeniu Carada St no 2, Craiova, Dolj, Romania
Craiova, Romania
Code: 200390

https://www.perfect-tour.ro
craiova@perfectjourney.ro
Phone: 021 569 89 35
Fax: 021 569 89 35

Open Monday to Friday 10:00 – 18:00

Perfect Tour Galati

Gheorghe Asachi St no 1, Galati, Romania
Galati, Romania
Code: 800487

https://www.perfect-tour.ro
galati@perfectjourney.ro
Phone: 021 569 89 32
Fax: 021 569 89 32

Open Monday to Friday 09:00 – 19:00 and Saturday 10:00 – 14:00

Perfect Tour Ploiesti

Ion Maiorescu St no 16, bl. 33N1, ground floor, Ploiesti, Romania
Ploiesti, Romania
Code: 100067

https://www.perfect-tour.ro
ploiesti@perfectjourney.ro
Phone: 021 569 89 34
Fax: 021 569 89 34

Open Monday to Friday 09:00 – 19:00 and Saturday 10:00 – 14:00

Pentru Presa

Daca sunteti reprezentant media si solicitati informatii care nu se regasesc pe site, va rugam sa ne contactati la pr@perfectjourney.ro

Agentiile noastre regionale